Utylizacja opon
Rzeszów i Podkarpacie

Utylizacja opon jest niezwykle ważna zarówno ze względu na ochronę środowiska, jak i przestrzeganie obowiązujących przepisów. Zalegające opony w garażu czy piwnicy potrafią irytować i niepotrzebnie zajmować dużo przestrzeni. Nasza firma specjalizuje się w utylizacji opon, zapewniając bezpieczne i zgodne z przepisami rozwiązania. Dzięki naszej usłudze utylizacji opon, możesz pozbyć się zużytych i starych opon w sposób odpowiedzialny. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla utylizacji opon, obejmujące odbiór, transport i właściwe przetwarzanie zużytych opon. Nasz zespół zadba o to, aby opony zostały odpowiednio zutylizowane, minimalizując wpływ na środowisko. Nasza usługa utylizacji opon w Rzeszowie i Podkarpaciu jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Oferujemy profesjonalny odbiór i utylizację opon samochodowych oraz innych rodzajów opon. Niezależnie od ilości opon, z którymi się zmagasz, możemy zająć się ich odpowiednim przetwarzaniem. Pozbądź się starych opon w sposób odpowiedzialny i ekologiczny. Skontaktuj się z nami już dziś!

Utylizacja starych opon Rzeszów i Podkarpacie

Stare opony bywają uciążliwe. Zajmują wolne miejsce w garażu czy piwnicy. Dzięki naszej ofercie utylizacji starych opon bezproblemowo pozbędziesz się zalegających opon, a my w odpowiedni sposób zadbamy o ich utylizację. Nasze usługi obejmują odbiór starych opon, ich transport oraz proces utylizacji samych opon. W naszej firmie stosujemy najnowsze metody i technologie utylizacji, co pozwala na maksymalne wykorzystanie materiałów z zużytych opon, a tym samym zmniejszenie ilości odpadów.

Dzięki naszej usłudze utylizacji opon, możesz w łatwy sposób pozbyć się starych opon, nie martwiąc się o ich dalsze losy. Nasz profesjonalny zespół zadba o odpowiednią segregację, transport i przetwarzanie opon, zapewniając Ci satysfakcję i zadowolenie z naszej usługi. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy, a będziesz mieć pewność, że Twoje zużyte opony zostaną przetworzone zgodnie z obowiązującymi normami ekologicznymi. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów usługi.

Utylizacja zużytych opon samochodowych Rzeszów

Utylizacja Zużytych Opon Rzeszów i Podkarpacie

wywóz odpadów rzeszów

Kontenery

W swojej ofercie mamy kontenery o pojemności 3m³, 5m³ oraz 7m³

wywóz odpadów rzeszów

Cena

Najniższa cena w okolicy już od 120 zł netto za metr sześcienny

wywóz odpadów rzeszów

Transport

Na terenie Rzeszowa oraz gminy Głogów Małopolski transport GRATIS

wywóz odpadów rzeszów

Czas wynajmu

Okres do pięciu dni roboczych oraz odbiór i utylizacja odpadów

Sprawdź nasze kontenery

kontenery na wynajem rzeszów

Kontener 3 m³

Najmniejszy kontener o powierzchni 3 metry sześcienne. Jeśli dojazd do Twojej posesji jest utrudniony ten kontener sprawdzi się idealnie. Transport odbywa się samochodem o mniejszej wadze i rozmiarze niż standardowa.

ZAMÓW
kontenery na wynajem rzeszów

Kontener 5 m³

Średni kontener o powierzchni 5 m sześciennych. Idealny na mały remont łazienki lub sprzątanie piwnicy.

ZAMÓW
kontenery na wynajem rzeszów

Kontener 7 m³

Największy kontener w naszej ofercie ma powierzchnię 7 m sześciennych. Sprawdzi się przy dużym remoncie, budowie domu lub inwestycji deweloperskiej.

ZAMÓW
kontenery na wynajem rzeszów

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nasza firma Pomarańczowe Kontenery zajmuje się utylizacją starych opon, więc w przypadku potrzeby utylizacji opon zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy

Utylizacja opon Rzeszów - Dlaczego jest taka istotna?

Utylizacja opon Rzeszów i Podkarpacie jest niezwykle istotna z wielu powodów. Przede wszystkim, utylizacja opon stanowi ważny element ochrony środowiska naturalnego. Zużyte opony są jednym z najbardziej problematycznych rodzajów odpadów, ponieważ są trudno biodegradowalne i mogą powodować poważne zagrożenia dla środowiska i zdrowia ludzi, jeśli są niewłaściwie składowane lub spalane. Dlatego właściwa utylizacja opon Rzeszów jest kluczowa, aby zapobiegać zanieczyszczeniu środowiska.

Czytaj dalej

BLOG

AKTUALNOŚCI

Ponad 5000 zadowolonych klientów

Poznaj opinie klientów

Na podstawie 40 opinii
bobeklu
bobeklu
2022-09-22
Firma super
Michał Pociask
Michał Pociask
2022-08-25
Wszystko w jak najlepszym porzadku, polecam
Dawid Kubicz
Dawid Kubicz
2022-07-29
Bardzo szybka obsługa budowy miła obsługa i super ceny polecam
Adrianna Kot
Adrianna Kot
2022-06-23
Jestem klientka od lat, jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna szybka, miła obsługa. Ceny bardzo przystępne. Pan dyspozytor i Panowie kierowcy bardzo mili i pomocni. Polecam bardzo serdecznie. Pozdrawiam ulubiona Klientka z Lipia.
Marcin Tokarz
Marcin Tokarz
2022-06-13
Miła obsługa, dobry kontakt, polecam!
Damian Rokosz
Damian Rokosz
2022-06-09
Polecam
Natalia J.
Natalia J.
2022-06-09
Pełen profesjonalizm, super kontakt, polecam!!
Jakub
Jakub
2022-06-09
Świetna obsługa i w biurze, i na placu. Bardzo dobry kontakt. Polecam!
Mateusz Łukasiewicz
Mateusz Łukasiewicz
2022-05-24
Polecam !!!! Miła obsługa a do tego szybko i sprawnie
Michal M
Michal M
2022-05-24
Rewelacyjna i przemiła obsługa, wszystko sprawnie, bez problemu, POLECAM!